JARKENDAR RP

Forum Servera Jarkendar RP


#1 2011-12-21 16:48:24

 Huntik

Administrator

21312053
Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 48
Punktów :   -1 

Dekalog Wojowników ( Zasady )

Tu są zasady, jakie muszą obowiązywać Wojowników.

1. Po pierwsze, zaleca się, żeby żadna osoba z klas Wojowników nie kłóciła się z innymi Wojownikami, szczególnie - jeżeli mają wyższe rangi w gildii. To może się skończyć źle dla was obu...

2. Po drugie, każdy Wojownik awansuję wg. tego planu:

-Strażnik -> 2 dni gry Pustelnikiem + zaufanie przynajmniej 3 Strażników/Wojowników/Mistrzów Miecza;
-Wojownik -> 5 dni gry Strażnikiem + zaufanie przynajmniej 5 Wojowników/Mistrzów Miecza (innych niż na gildię Strażnika);
-Mistrz Miecza -> tydzień gry Wojownikiem + osobiste pozwolenie Dowódcy Armii + wykonana Proba MIECZA ktora odbywa sie RAZ na pięć dni. TYLKO JEDNA osoba moze awansowac na tydzień na Mistrza Miecza ( ta próba to deathmatch kilku osob na arenie, mozliwe nawet do kilkunastu gdy wszyscy przegraja - proba odbywa sie jeszcze raz )

3.WARTY, jedno z najważniejszych. Każdy Mistrz Miecza może organizować warty, także Dowódca Armii ( w tym przypadku ja). Warty tworzą strażnicy. Zmiany są:

-Świątynia
-Kopalnia
-Wejście na teren Wojowników (dom Thorusa)
-Teleport z Piedestałem

Jedna warta trwa gothicową godzinę. Przypuśćmy, że Strażnik rozpoczyna wartę przy Świątyni o 16:00 w gothicu, następna zmiana to Kopalnia, więc o 16:55 wybiera się powoli do Kopalni, by o 17:00 rozpocząć tam wartę. Tak wygląda warta na serverze JarkendarRP.

4.Nie atakujemy Sojuszników/tych z którymi mamy pokój - Temat 'Pakty i Sojusze' - czyli nie robimy ogólnego DM bez powodu, tylko jeżeli mamy wojnę.

5.Zasady OCC itp. (stosowanie nawiasów jeżeli nie jest to związane z grą RP, oraz stosowanie <> do czynności).

6.Słuchamy wyższego rangą i KAŻDY słucha Dowódcy Armii (mnie, Huntika).

EDIT: Dopisuję nową zasadę, bo jej już nie przestrzegacie ...


A taka sobie sygnaturka ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ewa-farna.pun.pl www.sticklife9.pun.pl www.back2black.pun.pl www.kzpol.pun.pl www.liceum.pun.pl